Linia produkcyjna

China Langfang Gome Aluminium Co., Ltd. znajduje się w China Glass Furniture Industrial Park, Shengfang Town, Bazhou City, prowincja Hebei.Znajduje się w środku nowych dzielnic Pekinu, Tianjin i Xiong'an, z dogodnym transportem i wspaniałymi zaletami lokalizacji.Nasza firma zajmuje powierzchnię 100 000 metrów kwadratowych, a suma aktywów wynosi 680 milionów juanów.Jest to wielkoskalowy producent profili aluminiowych, odlewanych ciśnieniowo aluminium i profili aluminiowych w północnych Chinach.

 

Langfang Guomei Aluminium Industry Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 0

 

Firma posiada obecnie 15 zaawansowanych linii produkcyjnych do wytłaczania aluminium w zakresie od 500-5000 ton, 2 linie produkcyjne do natryskiwania, 2 linie do produkcji utleniania, 1 linię do natryskiwania fluorowęglowego i 10 krajowych zaawansowanych urządzeń do odlewania ciśnieniowego stopów aluminium, produkujących przemysłowe profile aluminiowe, architektoniczne aluminium profile, profile aluminiowe meblowe, profile aluminiowe grzejnikowe, o rocznej produkcji 50 000 ton profili aluminiowych.Produkty sprzedawane są do Hebei, Pekinu, Tianjin, Shanxi, Mongolii Wewnętrznej i innych regionów oraz eksportowane do 58 krajów w Europie, Afryce, na Bliskim Wschodzie i w Azji Południowo-Wschodniej.powierzchnia.

 

Langfang Guomei Aluminium Industry Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 1

 

Langfang Guomei Aluminium Industry Co., Ltd. linia produkcyjna fabryki 2

 

Nasza firma zdobyła jednogłośne uznanie z rynków krajowych i zagranicznych dzięki wysokiej jakości produktom.Chiny Langfang Alcoa Co., Ltd. czeka na współpracę z Państwem!

OEM / ODM

Gome Aluminium może zapewnić usługi OEM, ODM i niestandardowe.

R & D

Zespół badawczo-rozwojowy naszej firmy jest silny, w tym 32 starszych techników i 24 techników średniozaawansowanych. Firma nawiązuje współpracę z krajowymi uczelniami i instytutami naukowo-badawczymi, wprowadza talenty, wprowadza technologię oraz stale wprowadza na rynek krajowy i zagraniczny produkty przyjazne środowisku i energooszczędne.